PROOF heeft Marianne Bax per 1 mei benoemd tot managing director. Met haar komst wil de organisatie de komende jaren verder groeien en uiteindelijk verdubbelen in omvang, met behoud van de kwaliteit en cultuur die PROOF kenmerken.
Ervaring in groei en verandering
Bax brengt ruime ervaring mee op het snijvlak van strategie, commercie en verandermanagement. In eerdere functies, onder meer binnen de IT-sector, hield zij zich bezig met strategie-implementatie, commerciële groei en het aansturen van teams in veranderende omgevingen.
In haar laatste rol als director business development bij ICT-dienstverlener Hallo speelde zij een belangrijke rol in de groei van de organisatie en de integratie van meerdere overgenomen bedrijven.
Volgens PROOF ligt de kracht van Bax in het structureren van complexiteit en het vertalen van ambities naar resultaat, met oog voor mensen, gedrag en eigenaarschap.
Waardecreatie voor klanten
Marianne Bax, managing director van PROOF: “PROOF heeft een sterke basis en een duidelijke ambitie om verder te groeien. Die groei begint bij waardecreatie voor onze klanten: het realiseren van vooruitgang door aantoonbaar mensen en strategie op één lijn te brengen. Ik kijk ernaar uit om samen met het team te bouwen aan de volgende fase.”
Na in totaal acht jaar bij Successfully en later Hallo kiest Bax nu voor een nieuw hoofdstuk. “In de afgelopen jaren heb ik samen met het Hallo-team in verschillende rollen gewerkt aan één gezamenlijk doel: waarde creëren voor klanten met de juiste ICT-oplossingen. Tegelijkertijd bouwden we aan één organisatie, ontstaan uit meerdere overgenomen bedrijven, waarin ontwikkeling, samenwerking en groei centraal stonden. Ik ben trots dat ik daar onderdeel van heb mogen zijn.”
Volgende groeifase
Luc van Beers, oprichter van PROOF, noemt de komst van Bax een bewuste keuze voor de groeifase waarin de organisatie zich bevindt. “Met Marianne kiezen we bewust voor een leider die groei realiseert en tegelijk oog houdt voor mensen en cultuur. Dat is precies wat deze fase vraagt. We versterken onze positie als challenger en blijven bouwen aan onze missie building value with happy change. De stap naar steward ownership is daarin een logisch vervolg.”


